Gigantyczne zainteresowanie Festiwalem Reżyserii Filmowej

Gigantyczne zainteresowanie Festiwalem Reżyserii Filmowej

w Region

Zaledwie w cztery dni wydano ponad 6,5 tys. bezpłatnych wejściówek na V Festiwal Reżyserii Filmowej. Projekcje filmowe w dniach 2-6 czerwca będzie można obejrzeć w kinie Cinema3d w Galerii Świdnickiej.

Obecnie nie ma już wejściówek na projekcje filmów: „Jasminum", „Sala samobójców", „Tydzień z życia mężczyzny", „Opowieści z Narnii", „80 milionów". Niewiele miejsc pozostało na projekcje filmów: „Czarny czwartek", „American Beauty", Kreskówki, „Dług", „Wrony", „Biegnij Lola, biegnij". Informacje na bieżąco będzie można znaleźć w dziale aktualności na stronie www.festiwalrezyserii.pl. Wejście na festiwal jest bezpłatne. Zarezerwowane wejściówki należy odebrać do 25 maja. Bezpłatne wejściówki można rezerwować i odbierać w punkcie Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90, festiwal@ks-j.com.pl). Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a w sobotę – w godz. 10.00-16.00. Uwaga! – wejściówka jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wybranego seansu. Po tym czasie organizatorzy nie gwarantują miejsca w sali kinowej.

Program tegorocznego Festiwalu Reżyserii Filmowej obejmuje pokazy filmów polskich, które biorą udział w konkursie o Grand Prix FRF – „ZŁOTEGO DZIKA", pokazy filmu polskiego i światowego kina lat "90 i wiele innych. Jubileuszową edycję FRF promuje znakomity aktor Janusz Gajos.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Kolejne drogi do remontu

Droga do gruntów rolnych w Grzędach Górnych zostanie poddana przebudowie na długości

W trosce o bezpieczeństwo

Grupa Sudecka GOPR  przeprowadzała cykl ćwiczeń w zakresie ewakuacji i transportu ludzi,
Go to Top