Górnik wygrywa i zostaje w I lidze!!!

Górnik wygrywa i zostaje w I lidze!!!

w Sport

To niesamowite, a jednak prawdziwe. Biało – niebiescy wygrali na wyjeździe w Łańcucie z MOSiR-em Krosno jednym punktem 70:69 i pozostali w I lidze.

To było bardzo zacięte spotkanie. W pierwszej kwarcie oba zespoły rzuciły po 20 punktów. W drugiej ćwiartce o jeden (14:13) lepszy był MOSiR. Po zmianie stron Górnik odrobił stratę i wyszedł na jednopunktową przewagę. Ostatnia gra to błędy obu zespołów, faule i straty. Biało – niebiescy rzucili znów tyle samo punktów, co rywal. Ale mieli przecież jeden na plusie!. Koniec spotkania!. Wygraliśmy!. Zostajemy w I lidze.

Brawo Górniku. Brawo trenerze. Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście najbardziej ambitmym zespołem w Polsce. Mimo kłopotów finansowych nigdy nie zawiedliście swoich kibiców. Tak jak i teraz, gdy wydawało się, że jedziecie zakończyć przygodę z I ligą. Wy udowodliliście po raz kolejnym, że macie charakter i serca do gry. Dziękujemy Wam za ten mecz i cały sezon. Kibice i Redakcja.

Górnik Wałbrzych (Buczyniak Sławomir 12, Wróbel Marcin 13, Jakóbczyk Krzysztof 19, Józefowicz Bartłomiej 11, Sterenga Marcin 15)

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem
Go to Top