Gotowa do walki o prezydenturę

Gotowa do walki o prezydenturę

w Aktualności

W związku z duża ilością e-maili otrzymanych przez naszych Internautów w sprawie Bogusławy Czupryn, urzędniczki z ratusza, która wczoraj zgłosiła chęć startu w wyborach prezydenckich, dziś przedstawiamy jej sylwetkę oraz program. O innych więcej na stronie www.wyborywalbrzych.pl

Zapewnia, że ma wizję na najbliższe 10 lat zarządzania miastem. Jako priorytet stawia sobie za cel poprawę stanu wałbrzyskich dróg oraz budowę obwodnicy. Podkreśla, że przez 20 lat pracy w samorządzie zdobyła duże doświadczenie w kierowaniu i współpracy z ludźmi. – To oni są dla mnie najważniejsi. Chcę zarządzać, a nie rządzić Wałbrzychem – mówi Bogusława Czupryn. – nie wydaje się Pani, że program, który przedstawia jest bardzo podobny do tego, który prezentuje obecny prezydent? – pytamy wprost kandydatki. – Tak, ale jeżdżąc ulicami Wałbrzycha widząc, w jakim są stanie, nie mogę być obojętna i udawać, że nie ma tego problemu – odpowiada. – Więc w jaki sposób chce Pani to osiągnąć – pytamy wprost. – Współpracując z innymi zarządcami dróg. Dowodem na to są inne, sąsiednie miasta – podkreśla Czupryn. Sugeruje, że gdyby to ona rządziła dwie kadencje dziś obwodnica już by była. – Nie chcę szczegółowo wracać do tej sprawy. Wydaje mi się, że nagłośnienie budowy wałbrzyskiej obwodnicy i „afer", które towarzyszyły tej inwestycji tylko nam zaszkodziło. Pieniądze wydane na projekty poszły w błoto – zaznacza. Bogusława Czupryn nie należy do żadnej partii politycznej. Wspierać ją będzie najprawdopodobniej KIS (Komitet Inicjatywy Społecznej).

Kim jest Bogusława Czupryn?Absolwentka Akademii Ekonomicznej, wydziału Gospodarki Narodowej. Pracowała w banku w dziale księgowości. Później w dziale kadr na kopalni Thorez. W 1990 roku przeszła do Urzędu miejskiego, gdzie pracuje do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał
Go to Top