Halloween w Cinema - KONKURS

Halloween w Cinema – KONKURS

w Kultura

Zbliża się Halloween! Jesteś pewny, że dobrze przygotowałeś się na najstraszniejsze święto roku? Specjalnie dla wszystkich fanów kina grozy Cinema City przygotowało specjalną niespodziankę – nocny maraton horrorów, który wystartuje już 31 października o godzinie 21:00. Tym razem to widzowie decydowali o repertuarze, a bilety w cenie 23/25 zł są już dostępne w kasach kin! Najwięksi znawcy horrorów mogą także wygrać zaproszenia na stronie www.cinema-city.pl/Halloween. Cztery podwójne bilety mamy również dla naszych Czytelników.

Lubisz się bać? Nie straszne Ci są mrożące krew w żyłach horrory? W takim razie nie możesz przegapić nocnych Maratonów Halloween! Już 31 października 15 wybranych kin Cinema City zamieni się w prawdziwy plan filmu grozy, a wszyscy maniacy horrorów będą mogli zobaczyć najbardziej przerażające tytuły ostatnich lat wybrane w głosowaniu internetowym. Na odważnych czekają w różnych kinach m.in.: „Kolekcjoner", „Nie bój się ciemności", „Dom snów", „Czwarty stopień" czy „Udręczeni". Zło będzie jeszcze bardziej realne i zatrważające – aż strach się bać! Dodatkowo Cinema City zaprasza wszystkich śmiałków do udziału w konkursie „Ucieczka z Nawiedzonego Domu". To propozycja dla tych, którzy o horrorach wiedzą wszystko. Odpowiadając na pytania dotyczące kina grozy, internauci mogą „ratować" swoich przyjaciół z opresji i wygrywać dla nich bilety do kina. Aby zagrać wystarczy zalogować się na stronie www.cinema-city.pl/Halloween. Podejmij wyzwanie i wyprowadź przyjaciół z mrocznego labiryntu prosto na nocny maraton w Cinema City! Nocne Maratony Halloween już 31 października o 21:00 w piętnastu kinach Cinema City. Bilety w cenie 25 zł (w Cinema City Arkadia i Mokotów) oraz 23 zł do nabycia tylko w kasach kin. W Wałbrzyskim Cinema City będzie można zobaczyć: Wrota do piekieł, Udręczeni, Ostatni egzorcyzm.

UWAGA KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na Maraton Halloween do Cinema City Wałbrzych. Bilety ważne w dniu 31 października, godzina 21:00. Gramy: Wrota do piekieł, Udręczeni, Ostatni egzorcyzm. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy wysłać na adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu i mieć szczęście w losowaniu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top