I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Squashu

I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Squashu

w Sport

W sobotę 16. listopada zapraszamy do Aqua Zdroju na I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Squashu o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Turniej uzyskał patronat Polskiej Federacji Sqasha jako turniej rankingowy i choć skierowany jest przede wszystkim do zawodników z Aglomeracji Wałbrzyskiej, to jego otwarta formuła umożliwia udział graczy z całej Polski. Mistrzostwa odbędą się na dwóch nowoczesnych kortach amerykańskiej firmy McWIL, certyfikowanych przez Światową Federację Squasha.

Turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym, z grą o każde miejsce. Przegrywający mecz sędziuje kolejny, odbywający się na tym samym korcie. Gramy Best of 5 (do 3 gemów wygranych) wszystkie mecze w górnej drabince, pozostałe gramy Best of 3 (do 2 gemów wygranych). Liczba graczy w turnieju głównym jest ograniczona do 16. najlepszych zgłoszonych zawodników (według rankingu PFS). W przypadku większej liczby zgłoszonych osób odbędą się eliminacje.

W zgłoszeniu prosimy zawodników o podanie:

imię i nazwiskonumer telefonunumer licencji i aktualny ranking PFS.Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: squash@aqua-zdroj.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Go to Top