Jedyny taki sklep na Dolnym Śląsku

Jedyny taki sklep na Dolnym Śląsku

w Gospodarka

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał umowę najmu powierzchni handlowej z Grupą Muszkieterów, która w galerii otworzy całkowicie nowy format supermarketu o nazwie Intermarché Super.

Supermarket o całkowitej powierzchni wynoszącej około 3 000 m2, w którym zastosowano nowatorski układ i ujednoliconą ekspozycję produktów, będzie specjalizował się w artykułach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo, wędliny oraz mięso. Będzie on wyposażony również we własną piekarnię i wędzarnię. Dzięki temu klienci będą mogli zawsze kupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu według polskich receptur i bez użycia konserwantów. Na przyjaznej dla klientów powierzchni handlowej wynoszącej około 2 000 m² znajdzie się szeroki wybór produktów spożywczych oraz chemii gospodarczej (średnio 15 tysięcy artykułów). W sprzedaży będą dostępne zarówno produkty pod markami własnymi, jak również artykuły innych producentów. Wszystkie produkty będą oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponadto tylko w supermarkecie Intermarché Super będą sprzedawane produkty delikatesowe z Francji, takie jak: wina, słodycze, kawy i kosmetyki. Wszystkie marki własne dostępne w Intermarché Super oznaczone są certyfikatem jakości Selection. W Galerii Victoria Grupa Muszkieterów otworzy swój pierwszy w Polsce supermarket Intermarché Super zlokalizowany w centrum handlowym, który będzie jednocześnie pierwszym sklepem tej marki w województwie dolnośląskim. Supermarket zostanie otworzony w dniu oficjalnego otwarcia Galerii Victoria, czyli 16 października 2010 roku.

– Bardzo się cieszymy, że właśnie w Galerii Victoria Grupa Muszkieterów otworzy swój pierwszy w Polsce supermarket pod szyldem Intermarché Super zlokalizowany w centrum handlowym – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners. – Jesteśmy przekonani, że supermarket Intermarché Super ze swoim bogatym asortymentem wysokiej jakości produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach cieszyć się będzie dużą popularnością wśród klientów Galerii Victoria.

– W lutym bieżącego roku, kiedy objąłem stanowisko prezesa Grupy Muszkieterów, wspólnie z Zarządem zdecydowaliśmy się zmienić naszą strategię i postanowiliśmy, że sieć Intermarché na szeroką skalę zawita do galerii handlowych. Cieszę się, że na efekty tej decyzji nie trzeba było długo czekać. Nie byłoby to możliwe bez dobrej współpracy z Keen Property Partners Retail – powiedział Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce. – Nowoczesny kompleks Galeria Victoria to doskonałe miejsce dla naszego najnowszego formatu sklepu, Intermarché Super. Wierzę, że idealnie wkomponuje się w całościową ofertę galerii i zyska uznanie w oczach klientów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top