Jego auto przejdzie metamorfozę

Jego auto przejdzie metamorfozę

w Aktualności

Zasada była prosta. Wystarczyło być właścicielem samochodu marki Toyota i zgłosić się do salonu Toyota Nowakowski w Wałbrzychu lub na Bielanach Wrocławskich. Następnie mieć trochę szczęścia – tak jak Adam Obral z Żarowa.

Mieszkaniec Żarowa był jednym z kilkuset osób, które zgłosiły chęć udziału w Metamorfozach. Akcji, której celem jest przywrócenie dawnej świetności wybranemu modelowi Toyoty, która ma powyżej sześciu lat. Adam Obral jeździ Toyotą Yaris. Widać na niej ślady użytkowania. Chociażby małe wgniecenie w masce. Postanowił zgłosić się do konkursu. Nie ukrywał radości, gdy otrzymał wiadomość, że to jego auto zostało wybrane przez specjalistów. W poniedziałek zostawił swój samochód w salonie Toyota Nowakowski w Wałbrzychu. Na czas „odmładzania” auta otrzymał kluczyki do pojazdu zastępczego – najnowszego modelu Toyoty. Gdy odjechał mechanicy przystąpili do akcji. Metamorfoza ma przebiegać w dwóch etapach. Najpierw zostanie przeprowadzona renowacja powłoki lakierniczej oraz dogłębna konserwacja karoserii. Później pracownicy zajmą się tapicerką. Mechanicy zadbają o wymianę tarcz i klocków hamulcowych, płynów eksploatacyjnych, filtrów, piór wycieraczek, akumulatora, sprawdzą geometrię zawieszenia oraz przeprowadzą konserwację układu klimatyzacji. Za kilka tygodni Adam Obrał odbierze swój samochód. Mimo że w dowodzie rejestracyjnym data produkcji pozostanie ta sama, Toyota mieszkańca Żarowa technicznie i wizualnie nie będzie odbiegać od tych, które właśnie wyjechały z fabryki.
To już drugi samochód, który przejdzie metamorfozę. Kilka dni temu odmłodzoną Toyotę Avensis z 1998 roku odebrał kierowca w salonie Toyota Nowakowski na Bielanach Wrocławskich.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Sprzeciw starostów

Grupa starostów, a wśród nich Krzysztof Kwiatkowski, gospodarz Powiatu Wałbrzyskiego, wystosowała list

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na
Go to Top