Jesteśmy z Wami już od 3 lat!

Jesteśmy z Wami już od 3 lat!

w Aktualności

Minęły trzy lata od kiedy na stronach naszego portalu pojawiła się pierwsza informacja. Strona www.wiadomosciwalbrzyskie.pl nie istniałaby, gdyby nie pomoc naszych Czytelników, na których zawsze możemy liczyć.

Przez ponad 1000 dni uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach, które miały miejsce nie tylko na terenie naszego miasta. Od tych pozytywnych, po tragiczne włącznie. Relacje na żywo z meczów piłkarskich, sesji czy różnego rodzaju akcji przyciągnęły przed monitory tysiące Internautów. Już w pierwszym roku działalności specjalnie dla wałbrzyskiej młodzieży wydaliśmy kilka tysięcy planów lekcji, które trafiły do szkół i domów.

Nie udałoby się nam tego osiągnąć, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób. Od pracowników, po współpracowników i sympatyków włącznie. Chcąc wymienić każdego trzeba byłoby sporządzić bardzo długą listę. Dlatego dziękujemy Wam wszystkim. W głównej mierze tym, którzy długo lub do dzisiaj z nami współpracują. Tym co byli z nami od początku: Miłoszowi K. Konradowi K., Ewie, Karinie, Rafałowi Ł. I tym, którzy do nas dołączyli: (Rafałowi P., Katarzynie M., Darkowi, Pawłowi L.,Jackowi S,. Bartkowi N., Elżbiecie G., Elżbiecie C., Katarzynie B. i wielu, wielu innym osobom….Dzięki Wam nasza galeria zdjęć www.foto.wiadomosciwalbrzyskie.pl jest największym, publicznym foto-albumem tego, co działo się w regionie od kwietnia 2009 roku. Ty też możesz do nas dołączyć. Niech portal www.wiadomosciwalbrzyskie.pl będzie dalej największym Centrum Informacji o Regionie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top