Juwenalia w rytmach reggae

Juwenalia w rytmach reggae

w Kultura

Raggafaya, Beyond the awakened, a na koniec Habakuk – tegoroczne Juwenalia zdominują pozytywne rytmy reggae. Żacy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu przejmą władzę w mieście już 27 maja, a wszystko dziać się będzie na terenie parku uczelnianego przy ul. Zamkowej 4.

W tym roku studenci PWSZ AS postanowili świętować na terenie uczelni, czyli w pięknym parku znajdującym się za Pałacem Czettritzów. Ręce mogą już zacierać fani jamajskich rytmów – jako pierwszy na scenie zagra zespół Raggafaya serwujący energiczną mieszankę reggae, ska, dancehallu i rocka. Coś dla siebie znajdą także fani mocniejszych brzmień, bo następnie publiczność rozgrzewać będzie Beyond the awakened reprezentujący tzw. metalcore. Na koniec studenci powrócą do rytmów reggae, w które wprowadzą ich członkowie zespołu Habakuk – gwiazda tegorocznych Juwenaliów.

– W tym roku postanowiliśmy zorganizować Juwenalia w klimacie reggae, ponieważ jest to muzyka nie wyzwalająca w nikim agresji, która napełnia ludzi pozytywnym nastawieniem. Chcemy żeby ten klimat spokoju i zabawy pozostał w ludziach na dłużej – mówi Aleksandra Pleskaczewicz, przwodnicząca Samorządu Studentów PWSZ – Będą konkursy, jadło i napitek, a przede wszystkim, dobra muzyka – zachęca studentka. Tymczasem w przeddzień akademickiego szaleństwa organizatorzy zapraszają aktywnych żaków do udziału w Turnieju o Puchar Rektor PWSZ AS. W Ośrodku Sportu i Rekreacji do boju staną drużyny futsalowe zaś w hali na Placu Teatralnym studenci zmierzą się w streetballu."Juwenalia studentów PWSZ maj 2011" rozpoczną się 27 maja o godz. 14.00 i potrwają do godziny 22.00. Ci zaś, którzy nie będą mieli dosyć mogą wybrać się na after party do restauracji „Pod Lwami" w Szczawnie Zdroju. Tam kolejne atrakcje specjalnie dla świętujących żaków.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top