Karabmol przy rondzie

Karabmol przy rondzie

w Aktualności

Nie wiemy jeszcze ile osób ostatecznie jest poszkodowanych w wypadku, do którego doszło na ulicy Kłodzkiej w Głuszycy Górnej. Dzisiaj popołudniu tuż przy rondzie zderzyły się tam trzy samochody. Jeden przewoził butle z gazem. W drugim jechała matka z dzieckiem.

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Siła uderzenia była potężna. Jedna z osobówek nadaje się praktycznie do kasacji. W zderzeniu pojazdów brało udział auto dostawcze przewożące butle z gazem, które po wypadku pospadały na ulicę. Gdy byliśmy na miejscu na chodniku leżał jeden z mężczyzn oczekując na przyjazd pogotowia ratunkowego. Najprawdopodobniej nie będzie jedynym poszkodowanym. Z naszych informacji wynika, że urazów doznała również matka, która jechała z dzieckiem. Temu ostatniemu nic chyba poważnego się nie stało. Więcej za kilkadziesiąt minut.
Aktualizacja: Do szpitala trafiły trzy osoby. Butle, które spadły na droge z samochodu dostawczego były na szczęscie puste. Droga z Głuszycy w stronę Kłodzka jest zablokowana. Objazd wyznaczono Bartnicę i Kolce.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top