Karabmol przy rondzie

Karabmol przy rondzie

w Aktualności

Nie wiemy jeszcze ile osób ostatecznie jest poszkodowanych w wypadku, do którego doszło na ulicy Kłodzkiej w Głuszycy Górnej. Dzisiaj popołudniu tuż przy rondzie zderzyły się tam trzy samochody. Jeden przewoził butle z gazem. W drugim jechała matka z dzieckiem.

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Siła uderzenia była potężna. Jedna z osobówek nadaje się praktycznie do kasacji. W zderzeniu pojazdów brało udział auto dostawcze przewożące butle z gazem, które po wypadku pospadały na ulicę. Gdy byliśmy na miejscu na chodniku leżał jeden z mężczyzn oczekując na przyjazd pogotowia ratunkowego. Najprawdopodobniej nie będzie jedynym poszkodowanym. Z naszych informacji wynika, że urazów doznała również matka, która jechała z dzieckiem. Temu ostatniemu nic chyba poważnego się nie stało. Więcej za kilkadziesiąt minut.
Aktualizacja: Do szpitala trafiły trzy osoby. Butle, które spadły na droge z samochodu dostawczego były na szczęscie puste. Droga z Głuszycy w stronę Kłodzka jest zablokowana. Objazd wyznaczono Bartnicę i Kolce.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Srebrny Krzyż dla starosty

Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu wałbrzyskiego został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi .

Pierwszy etap wykonany

Blisko 3,2 mln złotych kosztować będzie przebudowa drogi powiatowej nr 3383D- ul.

Powiat pomaga

Żarowski Eletrolux przekazał powiatowi wałbrzyskiemu zmywarkę. Sprzęt trafił do miejsca, gdzie przebywają

Toyota z pomocą Ukrainie

Aż230 obywateli Ukrainy pracuje łącznie w fabrykach Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Go to Top