„Każdy pluszak to historia”

„Każdy pluszak to historia”

w Region

Już w sobotę, 7 grudnia, z okazji mikołajek w IKEA Wrocław odbędzie się premiera limitowanej serii audiobooków, które w listopadzie nagrywały dla dzieci gwiazdy z całej Polski, w tym Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita i Alicja Janosz oraz wrocławscy blogerzy. Autorzy czytać będą swoje bajki, a najmłodsi je ilustrować. To kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Każdy pluszak to historia”. W styczniu zebrane podczas akcji pluszaki przekazane zostaną na rzecz Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna odsłona akcji charytatywnej „Każdy pluszak to historia”. Swoją premierę w IKEA Wrocław będą miały audiobooki nagrywane przez gwiazdy z całej Polski. Na limitowanej płycie CD znajdą się m.in. bajki Małgorzaty Foremniak, Roberta Korzeniowskiego i Jolanty Kwaśniewskiej oraz wrocławskich artystów i blogerów, którzy tego dnia podpiszą audiobooki.

Od południa do godz. 15:00 w IKEA Wrocław będzie można posłuchać bajek napisanych i czytanych na żywo przez Jerzego Skoczylasa z Kabaretu Elita oraz Alicję Janosz, a także blogerów – Venilę Kostis i Pawła Bieleckiego. Na najmłodszych czekać będą przybory do malowania i rysowania, aby mogły usłyszane bajki ilustrować. Po spotkaniach z autorami audiobooków, bajki będą także emitowane z głośników przy Smålandii. Od 6 grudnia audiobooki dostępne będą do bezpłatnego odsłuchu na stronie pluszakidlaedukacji.pl.

– Cały czas trwa zbiórka pluszaków dla Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu. Przy wyjściu z IKEA Wrocław stoi wielki pojemnik, w którym można zostawiać maskotki. Zachęcamy gorąco do włączania się w akcję. Pluszaki trafią w styczniu do karetek wrocławskiego Pogotowia, by wspierać dzieci w trudnych chwilach – mówi Paweł Bujko z IKEA Wrocław.

Audiobook „Każdy pluszak to historia” i zbiórka pluszaków dla placówek pogotowia to lokalny wymiar akcji „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek”, prowadzonej globalnie od 11 lat przez IKEA, UNICEF i Save the Children. W ramach akcji, jak co roku, IKEA Foundation przekaże na programy pomocowe dla dzieci 1 euro od każdej pluszowej zabawki lub książeczki dla najmłodszych zakupionej w IKEA.

HARMONOGRAM

12.00 – 12.20 – JERZY SKOCZYLAS z Kabaretu ELITA czyta swoją bajkę

12.20 – 12.40 – JERZY SKOCZYLAS rozdaje autografy na audiobookach

13.00 – 13.20 – ALICJA JANOSZ czyta swoją bajkę

13.20-13.40 – ALICJA JANOSZ rozdaje autografy na audiobookach

14:00 – 14:20 – VENILA KOSTIS & PAWEŁ BIELECKI czytają swoją bajkę

14:20 – 14:40 – VENILA KOSTIS & PAWEŁ BIELECKI rozdają autografy na audiobookach

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Kolejne drogi do remontu

Droga do gruntów rolnych w Grzędach Górnych zostanie poddana przebudowie na długości

W trosce o bezpieczeństwo

Grupa Sudecka GOPR  przeprowadzała cykl ćwiczeń w zakresie ewakuacji i transportu ludzi,
Go to Top