Kobiety z Pasją

Kobiety z Pasją

w Region

Trwa już odliczanie do pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, podczas którego nagrodzone będą „Kobiety z Pasją". Wiemy, już kto znalazł się w ścisłym finale plebiscytu. Zdradzamy też atrakcje zaplanowane w Teatrze w Świdnicy na najbliższą środę, 25 listopada 2015r. Udział w spotkaniu, które zrodziło się inicjatywy świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, jest bezpłatny. Początek o godz. 16:30.

Za sprawą Świdnickiego Forum Kobiet, aktywne panie z całego regionu spotkają się w środę, 25 listopada 2015r. w Teatrze w Świdnicy. Bezpłatne wydarzenie, w którym udział potwierdziło już ok. 300 uczestniczek, to pomysł Radnej Rady Miejskiej w Świdnicy Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej. Dzięki zaangażowaniu wielu partnerów i sponsorów, panie spędzą wspólnie atrakcyjne i pełne niespodzianek popołudnie, przeplatane rozmowami oraz poradami ekspertów. – W programie spotkania są m.in. pokaz brafittingu oraz motywacyjny wykład „Żyj z pasją i radością", przygotowywany przez Joannę Konczanin – psychologa i trenera z międzynarodowym doświadczeniem. Odbędzie się również debata pod hasłem „Kobieta Spełniona", w której uczestniczyć będą znane i lubiane panie, które osiągając sukces zawodowy, równocześnie realizowały się jako żony i matki. Dokonamy także spektakularnych metamorfoz kilkunastu pań – wylicza Magdalena Rumiancew-Wróblewska, radna Rady Miejskiej w Świdnicy.

Punktem kulminacyjnym I Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w Plebiscycie „Kobieta z Pasją". Kapitułę konkursu, do udziału w którym zgłoszono prawie 30 pań, tworzyły osobowości regionu. Zasiedli w niej m.in.: wicewojewoda Joanna Bronowicka, wicemarszałek województwa Ewa Mańkowska, prezydent Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, starosta świdnicki Piotr Federowicz, wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek, wójt Marcinowic Władysław Gołębiowski, radna Magdalena Rumiancew-Wróblewska, prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego Robert Jagła, prezes WSSE „Invest-Park" Barbara Kaśnikowska, prezes Fundacji Spichlerz Kultury Violetta Mazurek, Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdnica Jan Dzięcielski. Kapituła na podstawie formularzy zgłoszeniowych dokonała oceny, a następnie na posiedzeniu wybrała laureatki. Kto otrzyma statuetki dowiemy się dopiero w środę.

Plebiscyt „Kobieta z Pasją" – nominacje

Kobieta w Kulturze i Sztuce: Estera Grabarczyk, Wanda Szwegler, Dorota Chmielewska, Bożena Pytel

Kobieta Przedsiębiorcza: Karolina Holka, Katarzyna Lenkiewicz, Ewelina Jamińska, Marta Olejkiewicz

Kobieta Fit: Magdalena Ociepa, Jolanta Kumor, Agnieszka Hajdamowicz, Gabriela Buczek

Supermenka: Ewa Dziwosz, Urszula Pawłowska, Rozalia Bąba, Maria Tomaszewska

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał

Nie ma czasu na nudę

Podczas tegorocznych wakacji najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Bór nie mają czasu na 

Warsztaty dla dzieci

W Centrum Kultury w Czarnym Borze rozpoczęły się Warsztaty dla dzieci ramach 
Go to Top