Kolejna odsłona Muflona

Kolejna odsłona Muflona

w Aktualności

Już jutro o godz. 9.00 kolejna edycja miejskiego etapu konkursu Matematyczny Muflon. Tym razem uczestnicy zmagac się będą w salach konferencyjnych zakładu Toyota.

Matematyczny Muflon to konkurs adresowany do uczniów wałbrzyskich szkół gimnazjalnych i szkół średnich. Jego celem jest promocja matematyki i motywowanie uczniów do poznawania tej dziedziny wiedzy. Patronat medialny nad konkursem ma m.in nasz portal.

Ze względów organizacyjnych organizator prosi o przyjazd na parking główny firmy Toyota zlokalizowany przy ul. Uczniowskiej 26 (po lewej stronie od bramy wjazdowej na terenie zakładu znajduje się sekcja parkingu przeznaczona dla gości i tam należy zaparkować). Uczestnicy proszeni są o przybycie na miejsce przed wyznaczoną godziną tj. 9.00 (od godz 8.30 sale będą udostępnione dla gości). W czasie pobytu na terenie firmy obowiązywać będą wszystkich zasady BHP. – Szczególnie zwracamy uwagę na zakaz noszenia obuwia na wysokim obcasie. Osoby, które będą w takim obuwiu nie będą mogły uczestniczyć w zwiedzaniu zakładu. Prosimy nauczycieli o zapoznanie uczestników spotkania z zasadami BHP oraz pilnowanie ich przestrzegania przez uczniów – apelują organizatorzy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top