Komputer za garść wspomnień

Komputer za garść wspomnień

w Kultura

Prezydent Wałbrzycha ogłosił konkurs na wspomnienia z wakacji spędzonych w Wałbrzychu. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, spędzających wakacje w naszym mieście.

Konkurs ma na celu pokazanie ciekawych sposobów spędzania przez dzieci wakacji w mieście oraz stworzenie mapy obiektów turystycznych, sportowych i kulturalnych na terenie miasta Wałbrzycha, w których dzieci najchętniej spędzały czas w trakcie wakacji.

Konkurs rozstrzygnięty będzie w trzech kategoriach:

1) dzieci klas I-III szkoły podstawowej2) dzieci klas IV – VI szkoły podstawowej3) młodzież gimnazjalna4) młodzież szkól ponadgimnazjalnych.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie wyjątkowego dziennika (pamiętnika) wspomnień z wakacji spędzonych w Wałbrzychu. Dziennik (pamiętnik) należy przygotować w formie pisemnej. Mile widziane będzie zilustrowanie go zdjęciami, rysunkami, pieczątkami, itp. Dziennik powinien obejmować minimum jeden miesiąc wakacji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do 25 sierpnia dziennika wspomnień lub pamiętnika z wakacji na adres:ul. Matejki 358-300 Wałbrzychpokój 13

Jury Konkursu oceni prace z uwzględnieniem kryteriów:

oryginalnościniepowtarzalnościinwencji twórczej autoraestetyki.Fundatorem nagród głównych w każdej kategorii jest Prezydent Miasta Wałbrzycha Piotr Kruczkowski (netbooki, aparaty fotograficzne i Mp4)Fundatorami nagród dla osób wyróżnionych są:

Powiatowa i Miejska Biblioteka "Biblioteka pod Atlantami" – 4 wyróżnienia dla uczestników konkursu.Ośrodek Społeczno – Kulturalny Podzamcze – 3 wyróżnienia dla uczestników z Podzamcza.Prace przedstawione przez uczestników stają się własnością organizatora i będą opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 września podczas "Dni Wałbrzycha".

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top