Koncert Bożonarodzeniowy w Witoldzie

Koncert Bożonarodzeniowy w Witoldzie

w Aktualności

Impreza zakończyła się kiermaszem rękodzieła, świątecznych stroików, ozdób choinkowych i przepysznych ciast przygotowanych przez członków oraz sympatyków Fundacji Ulica Swoje Wie towarzyszył koncertowi Bożonarodzeniowemu, który zorganizowano na terenie byłej kopani w Gorcach.

O świąteczny nastrój podczas imprezy w wyjątkowy sposób zadbała grupa muzyczna prowadzona przez Katarzynę Pierzchałę, która specjalnie na tę okazję wraz ze swoimi podopiecznymi wykonała mini koncert kolęd i pastorałek. Tuż po godzinie 17.00 w sali konferencyjnej można było usłyszeć pierwsze dźwięki bożonarodzeniowej muzyki. Na scenie z wdziękiem zaprezentowały się Marta Świątek, Patrycja Bąbel, Wiktoria Redka, Julia Kuźma, Emilia Adamczyk, Sara Kochańska i Daria Steczko, którym akompaniowały gitarzystki Katarzyna Słowik, Katarzyna Chodasewicz, Oliwia Kowalska, Karla Kunicka oraz Sara Nanowska. Melodyjne dziecięce głosy w połączeniu ze wspaniałą grą na gitarach sprawiły, że niejednej ze 120 osób obecnych na sali w oku zakręciła się łza. Grupie dziecięco młodzieżowej w szczególny sposób podziękowała pani Sylwia Dąbrowska, Przewodnicząca Rady Miejskiej wręczając im kosz pełen słodkich niespodzianek.

W drugiej części imprezy w równie nastrojowy sposób zaprezentował się boguszowski zespół Emaus w składzie Joanna Kamińska (śpiew, gitara prowadząca), Katarzyna Kot (śpiew, instrumenty perkusyjne), Tomasz Szkudlarek (śpiew, gitara elektryczna, harmonijka ustna), Krzysztof Kot (gitara basowa, śpiew) oraz Paweł Kobialko (perkusja). Zespół z parafii p.w. Św. Trójcy zabrał zgromadzoną publiczność w podróż do krainy kolęd i pastorałek. Publiczność wspólnie z grupą mogła zanucić znane i lubiane kolędy tj. Cicha noc, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Skrzypi Wóz, czy też pastorałkę Nad Światem (muzyka i słowa Tomasza Szkudlarek).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy
Go to Top