Koncert kapeli Frontside

Koncert kapeli Frontside

w Kultura

Metalowcy z sosnowieckiego Frontside odwiedzą 13go i 14go stycznia Świdnicę i Legnicę. Będą to jedyne na Dolnym Śląsku koncerty tej formacji. Jako support zaprezentuje się Totem.

Frontside to bez wątpienia najbardziej znany Polski zespół grający metalcore, czyli połączenie punk rocka i ekstremalnego metalu. Grupa powstała w 1993 roku i ma na swoim koncie wspólne koncerty m.in. z takimi wykonawcami jak Behemoth czy Sepultura oraz występy na Przystanku Woodstock, Hunterfest czy Mystic Festival na Stadionie Śląskim. Odwiedzali także kluby w Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Białorusi. Towarzyszący im na najbliższych koncertach Totem, to koledzy i koleżanka z wytwórni Mystic, tworzący zbliżoną stylistycznie muzykę. Wokalistka Wera ma jeden z najmocniejszych żeńskich głosów na polskiej scenie metalowej. Styczniowe koncerty Totem przypieczętują równe 10 lat istnienia grupy, która w zeszłym roku w kwietniu wydała album „Let"s Play". Bilety na oba koncerty w cenie 25 złotych dostępne będą bezpośrednio przed występami, w piątek 13 stycznia w Świdnicy w klubie Baszta i w sobotę 14 stycznia w Legnicy w klubie Spiżarnia. Wstęp od godziny 19:00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top