Konkurs pod naszym patronatem

Konkurs pod naszym patronatem

w Aktualności

Plebiscyt „Kryształy i kamienie – polityk roku 2009 regionu wałbrzyskiego" wchodzi w decydującą fazę. Na oddanie głosu, na kogoś z 36 nominowanych w 6 kategoriach, pozostało już tylko półtora tygodnia (na każdego kandydata można oddać nieograniczoną liczbę głosów za pośrednictwem sms-ów). A rywalizacja we wszystkich kategoriach zaostrza się!

Przypomnijmy: głosowanie we wszystkich kategoriach plebiscytu „Kryształy i kamienie" zakończy się 10 marca podczas uroczystej gali w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju (początek o godz. 18.00). Zaproszeni goście będą na bieżąco śledzili przebieg głosowania na ekranie, a system przyjmowania głosów zostanie wyłączony w chwili ogłaszania wyników w danej kategorii. Zatem do ostatniej chwili będzie możliwość oddania głosu i zadecydowania, kto wygra. W ten sposób plebiscyt będzie rozstrzygał się na oczach uczestników gali, na którą zostali zaproszeni – między innymi – wszyscy nominowani.

Dziś kończy się trzeci tydzień głosowania – do tej pory zostało oddanych ponad 2000 głosów, za co wszystkim uczestnikom plebiscytu serdecznie dziękujemy. W ostatnim czasie uaktywnili się zwolennicy polityków kojarzonych z lewicą. W kategorii „Największy polityczny sukces" na trzecią pozycję awansował Dariusz Lenda z SLD, wałbrzyski radny miejski i kandydat na prezydenta miasta, natomiast w kategorii „Największe parcie na szkło", która jest jak najbardziej pozytywną kategorią (promującą otwartość i komunikatywność polityków), awansował inny kandydat do fotela szefa miasta – Andrzej Zibrow (bezpartyjny), który zdetronizował dotychczasowego lidera – Waldemara Kujawę (burmistrz Boguszowa – Gorc, PO). Młody szef podwałbrzyskiego miasta, głosami zwolenników, toczy zacięty bój z Piotrem Kruczkowskim (prezydent Wałbrzycha, PO) o zwycięstwo w kategorii „Największy polityczny sukces". Najbardziej zacięta i wyrównana walka trwa jednak pomiędzy sympatykami Marka Szewczyka (Unia Pracy) i Piotra Sosińskiego (zastępca prezydenta Wałbrzycha, PiS) o tytuł „Polityka najbardziej przyjaznego człowiekowi", a także o zaszczytny tytuł „Pierwszej damy polityki", gdzie prym wiodą wałbrzyskie miejskie radne: Renata Wierzbicka i Alicja Rosiak (obie bezpartyjne). Nieco spokojniej przebiega głosowanie na najbardziej obiecującego polityka i na polityczną porażkę roku.

Szczegóły rywalizacji, aktualne rankingi, numery i treści sms-ów oraz regulamin plebiscytu znajdą Państwo w specjalnym serwisie internetowym www.krysztalyikamienie.pl.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Budżet uchwalony

Rada Powiatu Wałbrzyskiego uchwaliła budżet na 2023 rok

Zwiedzili Polskę

Kilka istotnych uchwał podjęli radni na ostatniej sesji rady powiatu wałbrzyskiego.
Go to Top