Kontrakt na koncerty

Kontrakt na koncerty

w Kultura

Edyta Nawrocka podpisała koncertowy kontrakt z dużym koncernem energetycznym. Oznacza to, że na scenie pojawiać się będzie jeszcze częściej niż dotychczas. Zaplanowane wcześniej terminy występów nie ulegną zmianie, dojdą natomiast kolejne.

– Już wiem, że czekają mnie sytuacje, w których podczas jednego weekendu będę musiała zagrać w czterech bardzo oddalonych od siebie miejscowościach. Nie będzie łatwo – tym bardziej teraz, kiedy upadłość ogłosiły linie lotnicze, z których zawsze korzystałam w takich przypadkach. Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie, by dopiąć wszystko logistycznie – mówi Edyta Nawrocka, dodając, że jej trasa po Polsce to duża promocja także dla Wałbrzycha. – Konferansjerzy mają obowiązek poinformować publiczność o tym skąd pochodzę tuż przed koncertem. Zdarzyło się, że ktoś wtedy krzyknął ‘Wałbrzych przeprasza", ale to typowe dla naszej nacji. Ja wiem, że to duża promocja w dobrym znaczeniu – podkreśla. Już w najbliższą sobotę Edyta pojawi się na scenie w Lubaniu i w Karpaczu. Z racji specyfiki kontraktu nie wszystkie koncerty będą ogłaszane – niektóre z nich zagrane zostaną na prywatnych imprezach spółki. Na scenie w naszym mieście Edyta pojawi się we wrześniu podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha. Organizatorzy zaplanowali jej występ na niedzielny wieczór, tuż przed koncertem zespołu Kombi.

fot. Na scenie w naszym mieście Edyta pojawi się we wrześniu podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top