Kradziony wóz za 80 tys. zł

w Region

Kłodzcy policjanci w wyniki prowadzonego pościgu transgranicznego zatrzymali 36-letniego mężczyznę poruszającego się kradzionym samochodem marki BMW. Funkcjonariusze odzyskali auto o wartości ok. 80.000 złotych skradzione na terenie Austrii.

Funkcjonariusze z Kudowy Zdrój otrzymali informację z policji Republiki Czeskiej i Austrii o kradzieży samochodu osobowego marki BMW 530. Z przekazanych informacji wynikało, że auto zostało skradzione na terenie Austrii. Kierujący uciekając nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie Czech i kierował się do granicy z Polską. Kierowca poruszał z dużą prędkością. Funkcjonariusze po przejęciu pościgu transgranicznego, w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali kierującego samochodem BMW 36-letniego mieszkańca Wrocławia. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali również 29-letniego mieszkańca Kłodzka. Swoim samochodem BMW poruszał się przed uciekającym kradzionym autem. Policjanci odzyskali skradziony pojazd o wartości ok. 80.000 złotych. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie.

Zatrzymanie to było możliwe dzięki ścisłej współpracy międzynarodowej policji poszczególnych państw i na bieżąco przekazywaniu informacji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

Aktywni Razem” w Jedlinie-Zdroju

Wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Niepublicznego Przedszkola w Jedlinie-Zdroju zostały
Go to Top