Kraina

Kraina ,,Ćwierćland"

w Kultura

W Centrum Kulturalno – Kongresowym Witold odbyła się kolejna z cyklu, wakacyjna podróż dookoła świata. W wydarzeniu brali udział najmłodsi mieszkańcy gminy Boguszów- Gorce.

Pracownicy CK-K zabrali uczestników zajęć do "Ćwierćlandu" – państwa składającego się z czterech rywalizujących ze sobą krain: Czerwonej, Zielonej, Niebieskiej i Żółtej. W państwie Czerwonym, wszystko było w kolorze malin i kwitnących maków – domy, kwiaty, ulice, a nawet ludzie. W Krainie Zielonej dominował kolor trawy. Mieszkańcy Niebieskiego landu uznawali tylko kolor nieba, natomiast ludność Krainy Żółtej ceniła tylko to co było w kolorze kaczeńców. Wszyscy uczestnicy zabawy (zarówno dzieci jak również ich rodzice) otrzymali kotyliony w wybranym kolorze i tym samym wcielili się w ludność poszczególnych krain. Podczas blisko dwugodzinnej imprezy mieszkańcy Ćwierćlandu rywalizowali ze sobą w różnych konkursach zarówno sprawnościowych, jak również artystycznych, w trakcie których udowodnili, że ich wyobraźnia i inwencja twórcza nie zna granic. Przygoda w magicznej Krainie "Ćwierćland" była doskonałym pretekstem do uruchomienia wyobraźni, wesołych pląsów oraz artystycznej rywalizacji, która w rezultacie przyniosła wszystkim drużynom remis oraz słodkie niespodzianki w nagrodę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top