Krasnale w Jedyneczce

Krasnale w Jedyneczce

w Kultura

„Mój Przyjaciel Krasnal” – pod takim hasłem odbywał się konkurs plastyczny dla przedszkoli z rejonu Wałbrzycha. Rozstrzygnięcie artystycznej rywalizacji miało miejsce w placówce „Jedyneczka”. Podopieczni przedszkola zaprezentowali także specjalny program artystyczny związany z krasnalami.

W konkursie „Mój przyjaciel krasnal” wzięło udział sześć placówek przedszkolnych. Nadesłano kilkadziesiąt prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Jury konkursy złożone z dyrektor przedszkola Jedyneczka, Katarzyny Tomańskiej, senatora Wiesława Kiliana, księdza Waldemara Szczugła, oraz przedstawicielki biblioteki, Moniki Lisińskiej, nie miało łatwego zadania. Po obradach wybrano jednak trzy równorzędne prace, które zostały nagrodzone. Krasnale w przedszkolu pojawiły się jednak nie tylko na papierze. Dzieci poprzebierane w kolorowe czapki zaprezentowały swoim rodzicom specjalny program artystyczny. Po występach, przyszedł czas na dobrą zabawę, przy muzyce. Maluchy nie tylko tańczyły i śpiewały. Miały także okazję wysłuchać bajki, czytanej przez jednego z rodziców. W ten sposób podkreślono, że Wałbrzych włączył się w akcję „Cała Polska czyta Dzieciom”.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.
Go to Top