Kryształy i kamienie

Kryształy i kamienie

w Aktualności

Tygodnik 30 minut ogłasza plebiscyt dla Czytelników i Internautów „Polityk roku 2009 regionu wałbrzyskiego". Partnerem konkursu jest m.in portal www.wiadomościwałbrzyskie.pl

Od dziś do końca stycznia 2010 roku organizatorzy konkursu czekają na nominacje od Czytelników, Widzów  i Internautów w kategoriach: „Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi", „Największy sukces polityczny w regionie", „Pierwsza dama polityki", „Najbardziej obiecujący polityk" oraz „Największe parcie na szkło", „Polityczna porażka roku".

Nazwiska polityków prosimy przesyłać na adres poczty internetowej: redakcja@30minut. pl oraz listownie na adres redakcji (ul. Ludowa 1c/111, 58 – 304 Kryształy i kamienie Wałbrzych). Osoby, które swoją nominację uzasadnią w najbardziej atrakcyjny sposób otrzymają nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali podsumowującej nasz plebiscyt. Politycy, którzy otrzymają najwięcej głosów od Czytelników, Widzów i Internautów, zostaną nagrodzeni podczas gali podsumowującej plebiscyt. Zwycięzcy w kategoriach „Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi", „Największy sukces polityczny w regionie", „Pierwsza dama polityki", „Najbardziej obiecujący polityk" oraz „Największe parcie na szkło" otrzymają kryształy, które w naszym regionie kojarzą się z cennym kryształem górskim, a potocznie z czystością i pięknem. Natomiast polityk, który otrzyma najwięcej głosów w kategorii „Polityczna porażka roku", otrzyma kamień, który symbolizuje przeszkodę i utrapienie (kamień w polu, kamień w bucie, kamień na drodze). Prezentacja sylwetek nominowanych polityków i ich osiągnięć odbywać się będzie na łamach tygodnika 30 minut oraz w partnerujących plebiscytowi telewizjach i portalach internetowych. Głosowanie na wybranych kandydatów będzie odbywało się przy pomocy sms-ów. Szczegółowe informacje, wraz z regulaminem konkursu, zostaną wkrótce opublikowane na stronach internetowych organizatora i partnerów. Zapraszamy Państwa do zabawy, której wyniki – zwłaszcza przed wyborami samorządowymi – powinny dać politykom regionu wałbrzyskiego wiele do myślenia.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top