czyli pokaż

LAMPA, czyli pokaż, co potrafisz!

w Kultura

Młodzi aktorzy, muzycy oraz dziennikarze z Wałbrzycha będą mogli zaprezentować swoje umiejętności. Już 16 marca w I LO odbędzie się bowiem LAMPA, czyli Licealny Amatorski Młodzieżowy Przegląd Artystyczny.

Sprawczynie całego zamieszania, to Paulina Bienias, Natalia Bienias, Ewa Olejarz oraz Iwona Konieczna, czyli maturzystki z I LO w Wałbrzychu – Chcemy pokazać, że w młodych wałbrzyszanach tkwi ogromny potencjał. LAMPA spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że same jesteśmy zaskoczone – przyznają organizatorki imprezy. Przegląd odbędzie się w pięciu kategoriach. Uczestnicy zaprezentują utwory muzyczne, diaporamę, monodramę, artykuł prasowy oraz spektakl. Jest jeden warunek – aby wziąć udział w imprezie, należy wcześniej zaprezentować swoje umiejętności na PreLAMPIE, która odbędzie się 15 marca. Do części właściwej zakwalifikuje się 18 grup. Tematyka jest dowolna, więc można spodziewać się dosłownie wszystkiego – od tradycyjnych utworów po zwariowane formy artystyczne bądź dziennikarskie. Młode organizatorki zapewniają, że będzie ciekawie – Stworzymy przyjemny, kameralny klimat. Apelujemy do naszych rówieśników, żeby skończyli z garażową twórczością i pokazali na co ich stać – dodają.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top