LUSHY! + Motorboats w A’Propos,

w Kultura

LUSHY! to wrocławskie trio, z wałbrzyskimi korzeniami. Jerzy Akerman, Konrad Karolczyk i Mateusz Rup znają się jeszcze z czasów szkoły podstawowej w Zespole Szkół Muzycznych, w Wałbrzychu. Swoje pierwsze próby i nagrania zespołowe rozpoczęli w okresie liceum, kiedy to muzyka powstawała głównie na wzór ówczesnych idoli.

Po około dziesięciu latach, mając już pewien bagaż doświadczeń, oficjalnie zabierają się za tworzenie autorskiego materiału studyjnego. Owocem ich pracy z producentem Radkiem Baranowskim jest wypuszczone w 2022 roku wydawnictwo „Luscious Mind”. Znalazło się na nim pięć utworów, do współpracy przy których zespół zaprosił wokalistki WERĘ, Antoninę oraz wokalistę EEMEE. Album „Luscious Mind” został bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów oraz krytyków. Docenili go prezenterzy ze stacji radiowych w całym kraju, m.in. Radio 357, Trójka, Radio RAM, Radio Wrocław, Radio Radom, Radio Opole. Ponadto wydawnictwo zostało nominowane na płytę tygodnia w poznańskim Radiu Afera oraz łódzkim Radiu Żak. 29 lipca w klubie A’propos LUSHY! wystąpią na pierwszym koncercie w rodzinnym Wałbrzychu. Zespołowi towarzyszyć będą goście: Pola Chobot oraz Radek Baranowski. Koncert poprzedzi występ wrocławskiego wokalisty Motorboats. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, bilety dostępne są na stronie klubu A’propos, lub przy wejściu w dniu koncertu.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/734893507753117

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top