Maluchy zawładnęły sceną

Maluchy zawładnęły sceną

w Kultura

Ponad 200 roztańczonych dzieci, popisy sekcji młodzieżowych, których nie powstydziliby się producenci telewizyjnych programów tanecznych, kilkudziesięciu uśmiechniętych rodziców i dumni ze swoich grup instruktorzy – tak wyglądały prezentacje artystyczne w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Przez blisko trzy godziny 1 czerwca prezentowały się wszystkie sekcje taneczne WOK, w doskonałej oprawie muzycznej, w blaskach reflektorów, laserów… – Pokazaliśmy efekt dziesiątek godzin spędzonych z naszymi instruktorami na warsztatach tanecznych. Dla wielu maluchów był to występ premierowy, były bardzo dzielne – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Następne prezentacje za rok. Tymczasem już 8 czerwca 2010 o godz. 18.30 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego I-go stopnia dla dorosłych. Trwać będzie 3 tygodnie, w każdy wtorek i czwartek w godz. 18.30-20.00. W programie: samba, cha-cha, jive, rumba, walc wiedeński, walc angielski, tango, fox strot, qick step, passo double. Zaś w dniach 4-10 lipca WOK zaprasza na Seminarium Flamenco. Odbędą się warsztaty tańca, gitarowe, śpiewu i gry na cajonie (drewnianym instrumencie perkusyjnym) oraz kurs języka hiszpańskiego dla początkujących.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top