Mecz bez udziału kibiców

Mecz bez udziału kibiców

w Sport

Decyzją zarządu MKs Oława sobotni mecz tego klubu z Górnikiem Wałbrzych odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice miejscowych apleują do sympatyków MKS-u o doping zespołu…zza płotu.

To będzie bardzo ważny mecz dla podopiecznych Roberta Bubnowicza. W dwóch ostatnich kolejkach biało – niebiescy przegrali z Chrobrym Głogów i Celulozą Kostrzyn nad Odrą. Przewaga wałbrzyszan nad drugim zespołem w tabeli stopniała do 1 oczka. Bilans spotkań z Oławą też jest dla nas niekorzystny. Jesienią MKS ( mecz również bez udziału publiczności ) pokonał Górnika po bramkach Kalinowskiego oraz Ochmańskiego 2:0. Zwycięstwem drużyny z Oławy kończyły sie także spotkania w sezonie 2007/08. Początek sobotniego spotkania o godzinie 17.00. Kibice MKS-u będą dopingować swój zespół…zza płotu.

Bardzo ważny dla wałbrzyszan będzie również sobotni mecz Polonii Świdnica z zajmującym drugie miejsce w tabeli i tracącym do nas tylko jeden punkt zespołem Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Miejscowi liczą na doping kibiców Górnika. Wygrana Polonii i biało – niebieskich znów da nam czteropunktową przewagę w tabeli.

Od Redakcji. Szkoda, że działacze MKS-u podjęli najprostszą z możliwych decyzji. Kibice Górnika Wałbrzych i Chrobrego Głogów również nie darzą się sympatią, a jednak potrafili w Głogowie stworzyć prawdziwe, sportowe widowisko. Nikomu nic się nie stało, a służby porządkowe zapewniły bezpieczeństwo sympatykom obu drużyn. Czekamy na Wasze opinie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Wyścig kolarski w Jaczkowie

Deszczowa aura nie odstraszyła najbardziej wytrwałych miłośników jednośladów. Tak jak przystało na
Go to Top