Medium i jego hip-hopowy "Graal"

Medium i jego hip-hopowy "Graal"

w Kultura

Medium to niezwykle uzdolniony raper i producent działający do niedawna w podziemiu polskiej sceny hip-hopowej. Jego najnowsze wydawnictwo pt. "Graal" to drugi tytuł wydany dla Asfalt Records. Tę płytę będzie promował 8 lutego na koncercie w małej sali świdnickiego Klubu Bolko.

Medium jest powszechnie uznawany za nadzieję najnowszej generacji polskich  raperów. Oficjalnie zadebiutował albumem "Teoria Równoległych Wszechświatów", i był to wówczas pierwszy od 10 lat debiut rapera i producenta w Asfalt Records. Przez słuchaczy zaliczany jest powszechnie do "ambitnego hip-hopu". W 2012 roku wydał dwupłytowe dzieło "Graal" – "jeden z najlepszych albumów jakie ukazały się w Asfalcie" jak Twierdzą wydawcy. Na albumie tym porusza trudne i wymagające skupienia się tematy, akompaniując sobie niezwykle dopracowanymi i wyszukanymi aranżacjami. Promujący płytę teledysk do utworu "Nieme kino" można obejrzeć tutaj: www.youtu.be/0hgEtl_lvfUOrganizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury (www.sok.com.pl). Bilety w przedsprzedaży kosztują 20pln i dostępne będą w tym tygodniu w Informacji Turystycznej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2) oraz w sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl). W dniu koncertu cena biletów wyniesie 30pln. Ilość miejsc ograniczona do 200 osób.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top