Medium przedstawi teorię

Medium przedstawi teorię

w Kultura

Medium – to artysta działający od dłuższego czasu w podziemiu polskiej sceny hip-hopowej. Jest powszechnie uznawany za nadzieję najnowszej generacji polskich raperów. Już 18 sierpnia wystąpi na plenerowej imprezie Jazda na Basen razem z Illbilly Hitec (Niemcy) oraz Kid606 (Wenezuela).

Album "Teoria Równoległych Wszechświatów" to debiutancki krążek Medium a jednocześnie pierwszy od 10 lat debiut rapera i producenta w Asfalt Records – wydawcy m.in. takich artystów jak O.S.T.R czy Fisz. Produkcje muzyczne stawiają płytę Medium w czołówce zeszłorocznych premier. Każdy utwór na niej zawarty jest sam w sobie muzyczną podróżą. Warstwa dźwiękowa zdradza lata doświadczenia autora i długi czas poświęcony na produkcję zawartych na płycie utworów. Płyta utrzymana w konwencji „koncept-albumu" jest również niezwykle głęboka tekstowo. Jej motywem przewodnim jest przeniesienie Teorii Równoległych Wszechświatów na poziomy ludzkiej świadomości i postrzegania Świata. Medium skupia się na gloryfikacji dobrych wartości, gdzie życie w zgodzie z samym sobą, oraz wiara w Boga są kluczem, a nie narzędziem. Utworem promującym album był kawałek "Nieznane", do którego powstał również klip. Wkrótce nakładem Asfalt Records ukaże się reedycja albumu Medium, zatytułowanego "Alternatywne Źródło Energii". Jazda na Basen jest organizowana przez Świdnicki Ośrodek Kultury i odbędzie się w sobotę 18 sierpnia na terenie OSiR.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.
Go to Top