"Mine of house"

"Mine of house"

w Kultura

W Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopania odbyło się wydarzenie "Mine of house" czyli kopalnia muzyki house. Impreza wystartowała o godzinie 20:00 i trwała niemal do niedzielnego świtu tj. do godziny 04.00 rano.

Ponad 500 uczestników przez osiem godzin bawiło się przy najlepszych setach muzyki house granych przez DJ"ów z Londynu, Wrocławia oraz Wałbrzycha. Londyn reprezentował DJ-ski duet "Blazer and Jeans", znany prestiżowego, londyńskiego klubu "Ministry of Sound". Z Wrocławia przybył do Starej Kopalni DJ D"Vision – rezydent klubu "Grey", wałbrzyskim reprezentantem na imprezie był DJ Novicky, a cały koncert zakończył DJ Mono. Gwiazdą wieczoru była Katarzyna Nowicka – NOVIKA wraz z zespołem, która równo o północy wprawiła całą Starą Kopalnię we wspaniałą, chillout"ową atmosferę prezentując najlepsze, house"owe utwory ze swojego dorobku. Podczas "Mine of house" każdy z miłośników tego rodzaju muzyki mógł znaleźć coś dla siebie: od typowo klubowych dynamicznych i energetycznych kawałków, po bardziej refleksyjne, koncertowe utwory.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.
Go to Top