Młodzi Górnicy przegrali ze Śląskiem

Młodzi Górnicy przegrali ze Śląskiem

w Sport

Nie udało się młodym Górnikom awansować do Centralnej Ligii Juniorów. Trudno wygrać mecz ze Śląskiem Wrocław, gdy gra się jednak w dziewięciu… W decydującym spotkaniu, które rozegrano w Świdnicy juniorzy Górnika Wałbrzych wysoko przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:5.

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało, że biało-niebiescy doznają aż tak dużej porażki. Po 45 minutach, za sprawą Daniela Łuczaka, przegrywali ze Śląskiem 0:1. Niestety druga połowa wyglądała już fatalnie. Po zmianie stron wrocławianie narzucili swój styl gry, dyktując warunki. Przełomowa była 62 minuta, gdy za dwie żółte kartki boisko opuścił Hubert Grędziński. Mając jednego zawodnika więcej dominacja rywali nie podlegała już żadnej dyskusji. Do bramki wałbrzyszan strzelali kolejno: Mateusz Stempin i Mariusz Idzik. Po kolejnym osłabieniu Górników, a więc drugiej żółtej kartce i w konsekwencji czerwonej dla Damiana Migalskiego, na l;istę strzelców wpisali się jeszcze Dawid Kończak i Maciej Pałaszewski.

Górnik Wałbrzych – Śląsk Wrocław 0:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Daniel Łuczak (43), 0:2 Mateusz Stempin (65), 0:3 Mariusz Idzik (80), 0:4 Dawid Kończak (83), 0:5 Maciej Pałaszewski (90)

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Tenis na wózkach

Już po raz VIII zawodnicy walczyli podczas Turnieju Tenisa ziemnego na wózkach.

Wyścig kolarski w Jaczkowie

Deszczowa aura nie odstraszyła najbardziej wytrwałych miłośników jednośladów. Tak jak przystało na
Go to Top