Muflony - czas na rostrzygnięcie

Muflony – czas na rostrzygnięcie

w Aktualności

Tylko godziny dzielą nas od poznania wyników XVII edycji Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2014. Dzisiaj dowiemy się, które firmy, samorządy oraz instytucje wyjadą z Zamku Książ bogatsze o marmurowe statuetki. Poznamy laureatów w pięciu kategoriach.

Członkowie kapituły tegorocznej edycji Muflonów, której przewodniczył prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, byli zgodni co do jednego. Dawno nie było tak wysokiego i wyrównanego poziomu uczestników w tym jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów gospodarczych w regionie. I na tym ich jednomyślność się… skończyła. Bo każdy miał swoich faworytów. Głosy rozkładały się równomiernie, a rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Choć trzeba uczciwie przyznać, że były też zgłoszenia, które podobały się niemal wszystkim członkom kapituły.

Wyniki plebiscytu poznamy w ten piątek w Zamku Książ. Marmurowe statuetki oraz dyplomy trafią do najlepszych z najlepszych w pięciu kategoriach. Firmy, samorządy oraz instytucje walczyły o nagrody w pięciu kategoriach: Firma Odpowiedzialnego Biznesu, Największa Atrakcja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej, Gmina/Firma Eko-Przyjazna, Najlepsza Mikro i Mała Firma oraz Najlepsza Inwestycja Zrealizowana ze Środków RPO WD w Subregionie Wałbrzyskim w latach 2007-2013.

W tym roku na XVII edycję Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2014 napłynęło 49 zgłoszeń z firm, instytucji oraz samorządów z terenu sześciu powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego i kamiennogórskiego.

Przypominamy, że organizatorem Plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A. wydawca czterech tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich oraz Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top