Muzycznie w Teatrze Lalki i Aktora

Muzycznie w Teatrze Lalki i Aktora

w Kultura

Co się może stać z bajką o Jasiu i Małgosi, gdy w wyniku zamieszania spowodowanego zgubieniem jednego klucza wszystko trzeba będzie wymyślać od początku?

Co może kryć zwykła szafa? Z czego można zbudować las? Jak można wydobyć dźwięki za pomocą zwykłej tarki i garnka? Czym można zwabić Babę Jagę do pułapki? I czy przyjaciel pomoże się nam wydostać z najgorszej opresji?

Na te pytania znajdziemy odpowiedź w spektaklu „Jaś i Małgosia" w reż. Jerzego Jana Połońskiego, na który zapraszamy 4 września o godz. 12.30 do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy ul. Buczka 16. Przekonajcie się, jak zabawa formą teatralną może zamienić się w roztańczony musical dla dzieci, a wszystko, co nas otacza może stać się prawdziwym teatrem.

Dorota Stępień „Jaś i Małgosia"Reżyseria – Jerzy Jan Połoński Choreografia: Małgorzata Fijałkowska-Studniak Muzyka: Michał Kowalczyk Scenografia: Elżbieta i Sebastian Pietkiewiczowie

Obsada:Urszula Raczkowska – Małgosia Paweł Pawlik – Jaś Marlena Suder – Wiedźma Seweryn Mrożkiewicz – Pies Bożena Oleszkiewicz – Kot, Mama

Grupa wiekowa: od 4 lat Czas trwania spektaklu: 65 minut

Spektakl zrealizowano przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top