Najnowocześniejsi w Polsce

Najnowocześniejsi w Polsce

w Gospodarka

Galeria Victoria w Wałbrzychu będzie pierwszym obiektem handlowym w Polsce, w którym zostanie zainstalowany jeden z najnowocześniejszych systemów śledzenia przepływu klientów na świecie o nazwie Viametrics Entrance.

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, rozpoczął współpracę ze szwedzką firmą Viametrics, wiodącym światowym dostawcą i administratorem systemów liczących osoby odwiedzające punkty handlowe oraz instytucje publiczne. Firma Viametrics dostarczy systemy umożliwiające liczenie klientów odwiedzających Galerię Victoria oraz śledzenie ich przemieszczania się wewnątrz centrum handlowego.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie w Galerii Victoria po raz pierwszy w Polsce zostanie zainstalowany najnowocześniejszy system Viametrics umożliwiający śledzenie przepływu klientów. Tego typu mechanizm będzie bardzo użyteczny nie tylko dla najemców, ale również dla nas i dla użytkowników Galerii Victoria, gdyż uzyskane dane pomogą nam m.in. oceniać skuteczność przeprowadzanych akcji marketingowych i promocyjnych, dzięki czemu będziemy w stanie jeszcze lepiej dopasować ofertę Galerii Victoria do potrzeb i oczekiwań klientów centrum handlowego – uważa Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners.

– System liczenia klientów, który zostanie zainstalowany w Galerii Victoria, to najbardziej nowoczesne rozwiązanie dostępne w Polsce. Jego unikalność polega na tym, że stosujemy kamery termiczne, które rejestrują źródło ciepła w monitorowanym obszarze i w ten sposób nie tylko zliczają klientów, ale również pokazują kierunek, w którym oni podążają. Dodatkowo system nie wymaga podłączania urządzeń do Internetu za pośrednictwem kabla, ponieważ dane przekazywane są bezprzewodowo za pośrednictwem sieci GSM/3G/GPRS do bezpiecznych magazynów danych. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania instalacja całego systemu ogranicza się do kilku dni, a system charakteryzuje się dużą niezawodnością, ponieważ jesteśmy w stanie natychmiast zlokalizować i naprawić uszkodzony nadajnik. Dostęp do zgromadzonych danych odbywa się za pomocą innowacyjnego oprogramowania ViaWeb, które pozwala na kompleksową analizę danych dostarczanych przez system – dodaje Mateusz Rolewski, dyrektor zarządzający Viametrics w Polsce.

Galeria Victoria będzie pierwszym obiektem handlowym w Polsce, w którym zostanie zainstalowany jeden z najnowocześniejszych systemów śledzenia przepływu klientów na świecie o nazwie Viametrics Entrance. Budowa centrum handlowego rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a ceremonia jego otwarcia odbędzie się w sobotę, 16 października 2010 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top