Nawrocka i Górski na sylwestrową noc

Nawrocka i Górski na sylwestrową noc

w Kultura

Piosenkarka Edyta Nawrocka i znany z programu You Can Dance – Bartłomiej Górski będą gwiazdami tegorocznego sylwestra w Wałbrzychu. Impreza rozpocznie się w Rynku o godzinie 22.00.

Jedną z wielu atrakcji tej szalonej nocy będzie koncert Edyty Nawrockiej. Razem z nią na scenie pojawi się idol nastolatek, znany z programu You Can Dance – Bartłomiej Górski. Taneczne wyczyny Bartka mogliśmy oglądaćw 5. edycji show, kiedy podbijał serca jurorów na warsztatach w Tel Aviv w Izraelu. Szerszej publiczności Bartek dał się poznać dzięki roli w serialu "Tancerze". – Bartek bez namysłu przyjął propozycję świętowania Sylwestra w Wałbrzychu. Chce w tę wyjątkową noc tańczyć właśnie dla wałbrzyszan. Doskonale zdaje sobie sprawę, że w naszym mieście święto będzie podwójne. Będzie obecny ze mną na scenie niemal przez cały czas trwania koncertu. Naprawdę damy czadu! Warto być z nami na rynku – informuje Edyta Nawrocka.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top