Nawrocka kręci kolejny teledysk

Nawrocka kręci kolejny teledysk

w Kultura

Już w najbliższą sobotę – 8 września – Edyta Nawrocka pojawi się na scenie z okazji wyborów Miss Polski Klubowiczek w Zgorzelcu. W niedzielę 16 września wystąpi w Polkowicach na dużym koncercie plenerowym, którym oficjalnie zakończy letni sezon koncertowy. Dzień później artystka wyleci na Ibizę, gdzie będzie nagrywać swój kolejny teledysk w wakacyjnym klimacie.

– Edyta kocha lato, wakacje, tropiki i bardzo pragnie być z tym kojarzona –  stąd pomysł na nagrywanie teledysków w takich miejscach. Uwielbia Hiszpanię, jednak Ibiza do tej pory pozostawała w sferze jej marzeń – teraz to marzenie się spełni – tłumaczy Przemek Tokarski, producent teledysków.  W ostatnim tygodniu września, kiedy na Białej Wyspie ciągle trwać będąprace nad klipem, widzowie Polsatu będą mogli ujrzeć Edytę Nawrocką w głównej roli jednego ze słynnych seriali stacji. – Będzie to odcinek 201, emisja na Polsacie w ostatnim tygodniuwrześnia. Edyta wcieliła się w postać głównej bohaterki – Julii. Fabuła jest wielowątkowa. Pojawia się pojęcie samoakceptacji i tego jak daleko ludzie są w stanie posunąć się w celu zapewnienia sobiewygodnego życia w luksusie. Póki co tyle mogę zdradzić. Tytuł serialu na pewno pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie Edyty – dodaje Przemek.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top