Nawrocka w duecie z Montgomery

Nawrocka w duecie z Montgomery

w Kultura

Wałbrzyszanka Edyta Nawrocka zaśpiewa wspólnie Anną Montgomery, którą mogliśmy usłyszeć m.in. w utworze "Turn me on" wyprodukowanym wraz z teledyskiem do filmu "Sala Samobójców" – informuje manager Nawrockiej.

Anna Montgomery dała się usłyszeć polskiej publiczności m.in. w utworze "Turn me on" wyprodukowanym wraz z teledyskiem do filmu "Sala Samobójców" oraz w hicie "Superbomb", który zaśpiewała dla znanego producenta Roberta M. Odbywająca obecnie trasę po Stanach Zjednoczonych amerykańska wokalistka tak bardzo dobrze wspomina polskie projekty, że zdecydowała się stworzyć coś jeszcze na polski rynek. Tym razem z Edytą Nawrocką. Piosenkę "Red Red Roses", wynik współpracy obu pań usłyszymy już w przyszłym tygodniu. Później pojawi się teledysk, w którym po raz pierwszy Polacy nie tylko usłyszą, ale i zobaczą właścicielkę słynnego,niepowtarzalnego głosu – Annę Montgomery. Zdjęcia powstawały w Los Angeles, rodzinnym mieście Anny oraz na hiszpańskiej Ibizie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top