Netto zaprasza do sklepu i na piknik

Netto zaprasza do sklepu i na piknik

w Gospodarka

W czwartek, 10 czerwca, o godz. 8.00, zostanie otwarty sklep sieci Netto przy ul. Wrocławskiej 26a w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra.

Netto w Wałbrzychu to już 190 sklep duńskiej sieci Netto w Polsce i drugi w tym mieście. Nowy market ma 660 m kw powierzchni handlowej oraz trzy stoiska poddzierżawców – mięsne, piekarnię i kiosk z prasą. Za zakupy już w dniu otwarcia będzie można zapłacić kartą. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 65 miejsc parkingowych. W wałbrzyskim Netto znalazło zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo).

Sieć Netto jak zwykle przygotowała promocyjne atrakcje w dniu otwarcia sklepu. W czwartek, 10 czerwca, od godz. 8 rano na pierwszych klientów będą czekały produkty po wyjątkowo niskich cenach: kilogram cukru po 1,99 zł, abuz po 1, 49 za kilogram, dwulitrowa Pepsi po 2, 99 zł, 400 ml majonezu Winiary po 2, 99 zł, 250 gr kawy Prima po 4,55 zł oraz wiertarka udarowa za jedyne 99 zł i 7-kilogramowy proszek Rex za 25 zł. Oferta promocyjna będzie obowiązywała do niedzieli, artykuły w takich samych cenach można będzie kupić także w drugim wałbrzyskim Netto, przy ul. Nowy Świat 2a.

Całkowicie za darmo, co dwie godziny, klienci otrzymają prezenty od partnerów handlowych Netto – firm Drobimex, Bastek i Unilever. Pierwszych 200 klientów dostanie w podarunku świeże pieczywo.

Można też będzie przynieść tego dnia reklamówki innych sieci handlowych – zostaną wymienione bezpłatnie na nową, wytrzymałą torbę sieci Netto.

Nie zabraknie tradycyjnego rodzinnego pikniku otwarciowego Netto, podczas którego miło będzie można spędzić czas z całą rodziną. Od godz. 7.30 do 15 wszyscy będą mogli wypić gorącą kawę, herbatę, posilić się kiełbaską lub kaszanką z grilla na koszt Netto, na placu przed sklepem stanie też zamek dmuchany dla dzieci.

Sklep w Wałbrzychu będzie czynny w godz. od 7 do 21 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 8 do 20 w niedziele.

Budowa sklepu pociągnęła za sobo przebudowę skrzyżowania w okolicach stacji Statoil i wałbrzyskiego Wamagu – od kilku dni działają tam światła drogowe, wyznaczono także specjalne pasy do skrętu do sklepu i do stacji paliw.

O Netto Polska

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Netto sp. z o.o. jest obecnie największą firmą w województwie zachodniopomorskim, zatrudnia ok. 3 tys. osób. Bierze aktywny udział w życiu lokalnych społeczności nie tylko na Pomorzu, ale we wszystkich mniejszych i większych miejscowościach, w których jest obecna. Firma wspiera liczne imprezy sportowe oraz kulturalne, angażuje się w akcje charytatywne.Netto stanowi część Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. Mřller-Mćrsk Gruppen i F. Salling. Dansk Supermarked jest również właścicielem i zarządcą sieci hipermarketów Bilka i Fotex. Dansk Supermarked jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top