Niedziela w teatrze

Niedziela w teatrze

w Kultura

W niedzielę 23 kwietnia o godz. 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl pt. „Mały Ktoś i Pogromca Potworów" w reżyserii Eweliny Ciszewskiej.

„Mały Ktoś i Pogromca potworów", to zabawna historia, opowiadająca o poszukiwaniu tożsamości i budowaniu poczucia własnej wartości. Pewien nieśmiały chłopiec, 5 letni Wiktor, ucieka przed światem do krainy własnej wyobraźni. Odzwierciedleniem tego świata są jego rysunki. Nie mając przyjaciół powołuje do życia Małego Ktosia. Ewelina Ciszewska snuje opowieść drogi, zupełnie podobną do tej, z której właśnie wróciłeś lub jeszcze się nie wybrałeś. To podróż, w której odkryjesz siebie, pokonasz własne strachy, uwierzysz w swoje możliwości, przekonasz się, że warto pytać by nie błądzić i nigdy nie oceniać po pozorach.„Mały Ktoś i Pogromca Potworów", to bajka muzyczna, w której dźwięki, piosenki i sugestywne obrazy przeważają nad warstwą tekstu, a główni bohaterowie pochodzą z dziecięcych rysunków rodem z wyobraźni.

REALIZATORZY:scenariusz, reżyseria i kostiumy: Ewelina Ciszewska muzyka: Łukasz Damrychscenografia: Paulina Kasiukiewicz, Ewelina Ciszewskalalki: Paulina Kasiukiewiczreżyseria świateł: Robert Baliński obsada:Paweł Pawlik – Mały Ktoś/ WiktorPaweł Kuźma – Pogromca Potworów/ akrobata z podwórkaKatarzyna Kłaczek – Mysz Laura/ czarodziejka Lani/ Kornik Bejbi/ Laura z podwórkaJakub Grzybek – Kornik Papa / kukułka/ chłopak z piłkąKamil Król – Pająk/ Kornik Ważniak/ Boss z podwórkaBożena Oleszkiewicz – Sofia/ Kornik Mama/ okularnica z podwórka

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top