Nielegalny pobyt i praca

Nielegalny pobyt i praca

w Region

Zatrzymaniem czterech cudzoziemców zakończyły się czynności kontrolne prowadzone przez funkcjonariuszy Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej. Dwoje z nich na terytorium RP nielegalnie przebywało, dwoje nielegalnie pracowało.

Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej, podczas prowadzonej kontroli legalności pobytu i wykonywania pracy przez cudzoziemców na terytorium RP, zatrzymali w ciągu ostatnich 24 godzin Białorusinkę, Ukraińca i dwóch obywateli Maroka. Kobieta i jeden z obywateli Maroka zostali zatrzymani w powiecie kłodzkim, w zawiązku z nielegalnym pobytem. Kobieta, jadąca z Czech, posiadała nieważną wizę, z kolei Marokańczyk bez tytułu pobytowego, podczas kontroli posłużył się słowackimi dokumentami, jak się okazało – widniejącymi w bazie SIS jako utracone. Ustalono również, że paszport i dowód osobisty zostały sfałszowane. Pozostałe osoby nielegalnie pracowały na terenie Wrocławia, na budowie pracował ob. Ukrainy, w barze ob. Maroka.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top