„NIEzwykła GÓRNICZA PISANKA”

w Boguszów Gorce

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Boguszowa-Gorc do wzięcia udziału w świątecznym konkursie „NIEzwykła GÓRNICZA PISANKA” organizowanym przez Centrum Kulturalno-Kongresowe Witold w Boguszowie-Gorcach.

Wystarczy stworzyć przestrzenną pisankę w dowolnej technice i o dowolnych wymiarach. Ważne jest, by zawierała element górniczy. Może być wykonana zarówno w barwach flagi górniczej: zieleń i czerń, jak również zawierać symbole kojarzone z górnictwem (godło górnicze, czako, elementy stroju galowego, wyposażenia kopalni itp.) Gotową pisankę należy dostarczyć do 30 marca 2021 r. do Centrum Kulturalno-Kongresowego „Witold” w Boguszowie-Gorcach ( ul. Traugutta 12 g, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30). Nie ma ograniczeń wiekowych. Pisanki górnicze będą oceniane w dwóch kategoriach: indywidualnej – z podziałem na IV kategorie wiekowe oraz zbiorowej-rodzinnej. Na wszystkich uczestników czekają drobne upominki.

W każdej kategorii zostanie przyznana jedna nagroda główna ufundowana przez CKK-Witold.  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 4 kwietnia 2021 r. na FB Centrum Kulturalno-Kongresowe Witold. Regulamin konkursu dostępny na stronie  organizatora. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Boguszów Gorce

MAN dla druhów z Gorc

Na terenie Centrum Kulturalno – Kongresowym „Witold” w Boguszowie-Gorcach odbyło się uroczyste

„Noc Świętojańska” pod Dzikowcem

Kwiatowy herb

Panie działające w „Klubie Seniora” przy Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury
Go to Top