Night Of The Jumps

Night Of The Jumps

w Sport

Zawodnik "WSM "Chełmiec" Artur Puzio wystartuje w Mistrzostwach Świata Freestyle Motocross – Night Of The Jumps, które odbędą się już za tydzień – 23 marca na Ergo Arenie w Gdańsku.

Artur Puzio jest aktualnym Mistrzem Polski będącym jednocześnie najmłodszym zawodnikiem w FMX w Polsce. Artur otrzymał od FIM "dziką kartę" i jako oficjalny członek kadry narodowej będzie reprezentował Polskę i Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe "Chełmiec"na Mistrzostwach Świata Night Of The Jumps – najbardziej prestiżowych zawodach FMX, które będą transmitowane na żywo przez stację Eurosport. Oczywiście weźmie też udział w cyklu Grand Prix Mistrzostw Polski jako obrońca tytułu.

Freestyle Motocross – czyli skoki i akrobacje motocyklowe – są w chwili obecnej jedną z najciekawszych dyscyplin, a stadiony na których odbywają się zawody wypełnione są do ostatniego miejsca. W Polsce w sezonie 2013 kolejne rundy FMX oprócz Ergo Areny w Gdańsku,  zawody odbędą się jeszcze w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi i na Moto Arenie w Toruniu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek

Warcabowy Turniej

Uczniowie klasy III w szkole podstawowej w Witkowie wzięli udział w dwudniowej

Młody, ale bardzo zdolny

Starosta Krzysztof Kwiatkowski wraz z wicestarostą Iwoną Frankowską i członkiem zarządu Mirosławem
Go to Top