Nocny Turniej Piłki Nożnej

Nocny Turniej Piłki Nożnej

w Sport

Siedem drużyn wzięło udział w zorganizowanym przez CK-MBP Nocnym Turnieju Piłki Nożnej na Kompleksie ,,Orlik" w Głuszycy. Zwyciężyła drużyna ,,Zielonych" przed ,,Spóźnialskimi" i ,,Kamieniarzami Głuszyca". Najlepszym bramkarzem okazał się Andrzej Bielawski (,,Zieloni"), tytuł Najlepszego Zawodnika przypadł Dominikowi Bronisławskiemu, a Królem Strzelców został Konrad Karkułowski.

Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn: Dolna, Niebiescy, Zieloni, Spóźnialscy, Emeryci Włókniarz, Kamieniarze Głuszyca i Złoty Bażant. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy – w pierwszej zagrały: Dolna, Niebiescy, KS Zieloni i Spóźnialscy. W drugiej: Kamieniarze Głuszyca, Złoty Bażant i Emeryci Włókniarz. Z grupy pierwszej – po rozgrywkach grupowych – awansowały zespoły: Spóźnialscy i KS Zieloni a z grupy drugiej – Emeryci Włókniarz i Kamieniarze Głuszyca. Ostatecznie do finału awansowali Spóźnialscy i Zieloni, a walka o trzecie miejsce przypadła zespołom: Emeryci Włókniarz i Kamieniarze Głuszyca. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna Kamieniarze Głuszyca pokonując Emerytów Włókniarz 3-0. Finał z udziałem zespołów KS Zieloni i Spóźnialskich zakończył się wygraną KS Zielonych 2-0.

I miejsce: KS Zieloni, II miejsce: Spóźnialscy, III miejsce: Kamieniarze Głuszyca, Najlepszy Bramkarz – Andrzej Bielawski (KS Zieloni), Najlepszy Zawodnik – Dominik Bronisławski (Spóźnialscy), Król Strzelców – Konrad Karkułowski (KS Zieloni).

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek

Warcabowy Turniej

Uczniowie klasy III w szkole podstawowej w Witkowie wzięli udział w dwudniowej

Młody, ale bardzo zdolny

Starosta Krzysztof Kwiatkowski wraz z wicestarostą Iwoną Frankowską i członkiem zarządu Mirosławem
Go to Top