Nocy pościg. Uszkodzony radiowóz

Nocy pościg. Uszkodzony radiowóz

w Aktualności

Sceny przypominające amerykańskie filmy akcji rozegrały się dzisiaj przed północą na ulicy Kamienieckiej. Dopiero po zajechaniu drogi kierowcy, który uciekał przed policją, udało się zatrzymać kierowcę auta osobowego. Jeden radiowóz został zniszczony.

Do zdarzenia doszło przed północą. Nie wiadomo jeszcze dlaczego kierowca uciekał przed funkcjonariuszami. Z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji wynika, że mógł spowodować chwilę wcześniej wypadek lub kogoś potrącić. Świadczyć może o tym karetka pogotowia, która pojawiła się na miejscu i pojechała w kierunku Jedliny – Zdroju. Funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera dopiero po zajechaniu i zablokowaniu mu drogi. Mężczyzna zdążył jednak zniszczyć jeden radiowóz. Sygnał o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych Czytelników. Dziękujemy za informacje. Fakty w tej sprawie będziemy ustalać rano.
Aktualizacja

Dzisiaj wiadomo, że męzczyzna uciekał, bo dokonał kradzieży. – Wczoraj około godziny 22.45 kierujący samochodem Audi A6 dokonał kradzieży paliwa na kwotę około 260 złotych. W pościg za 21-letnim mężczyzną ruszył policyjny radiowóz. Efektem pościgu była kolizja z policyjnym autem. Kierujący został zatrzymany. Był trzeźwy. Na jego samochodzie zamontowane były tablice rejestracyjne od innego pojazdu – informuje Joanna Żygłowicz, rzecznik wałbrzyskiej policji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej
Go to Top