Nominacja dla PUP

Nominacja dla PUP

w Gospodarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu otrzymał tytuł Nominata w konkursie ,,Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny roku 2011"

Celem konkursu było zwiększenie świadomości i wiedzy dotyczącej znaczenia przedsiębiorczości społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych Dolnego Śląska oraz wyróżnienie podmiotów ekonomii społecznej, w tym organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych, jak i jednostek samorządu terytorialnego, które wpisują się w ideę realizowania celów społecznych metodami ekonomicznymi.

W kategorii ,,Dolnośląski Samorząd lub Partnerstwo 2011" tytuł Nominata uzyskał PUP w Wałbrzychu, jednostka prowadzona przez Powiat Wałbrzyski. – Jest to dla nas duże wyróżnienie, bowiem doceniono fakt wspierania przez nas rozwoju przedsiębiorczości społecznej, w tym przystąpienia przez nas w 2011 roku do partnerstwa z trzema instytucjami pozarządowymi na rzecz realizacji projektu ,,Nowoczesna Spółdzielnia Socjalna"- wyjaśnia Marzena Radochońska p.o. dyrektora w PUP.

Konkurs "Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2011" zrealizowany został w ramach projektu "Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Go to Top