Nominuj polityka roku 2009

Nominuj polityka roku 2009

w Aktualności

Radna powiatu Małgorzata Grzybowska, posłanka Katarzyna Mrzygłocka oraz radny Michel Nykiel. To kolejne nominacje w konkursie "Kryształy i Kamienie", którego partnerem jest nasz portal.

Plebiscyt  Kryształy i kamienie, który ma za zadanie wyłonić polityka roku 2009 w regionie wałbrzyskim nabiera tempa. Do końca stycznia 2010 roku organizatorzy plebiscytu czekają na nominacje kandydatów w 5 kategoriach: Polityk najbardziej przyjazny człowiekowi , Największy sukces polityczny w regionie , Pierwsza dama polityki , Najbardziej obiecujący polityk , Największe parcie na szkło . Typowanie kandydatów odbywa się za pomocą poczty internetowej. Nominacje wraz z uzasadnieniem, należy wysyłać na adres: redakcja@30minut.pl.

Tak  wyglądaja nominacje Czytelników i Widzów

Największy polityczny sukces w regionie- Henryk GołębiewskiPierwsza dama polityki- Renata WierzbickaNajbardziej obiecujący polityk- Mateusz RambacherNajwiększe parcie na szkło- Andrzej Zibrow   Parcie na szkło – Paweł Szpur, Ryszard Nowak – obaj dla dziennikarzy zrobią wszystko, jeszcze więcej jeśli dziennikarze maja kameryObiecujący polityk – Robert Ławski- młode pokolenie SLD. Pokazuje że umiejętnie pokierowane działania polityczne mogą doprowadzić do zwycięstwa mniejszości nad większością ( głosowanie w sprawie odwołania członków zarządu rady powiatu)Polityk przyjazny człowiekowi – Izabela Katarzyna Mrzygłocka chętnie spotyka się z wyborcami, zna problemy bezrobotnych i stara się im pomagać, dzięki jej staraniom zasiłki dla bezrobotnych zostały podwyższonePierwsza Dama Polityki – Lidia Geringer De Odenberg- mimo że rzadko odwiedza region wałbrzyski, to jej aktywność w parlamencie europejskim jest godna uwagi. Dodatkowo plus  za uzyskanie wystarczającego poparcia w wyborach do euro parlamentu i otrzymanie mandatu europosła po raz drugiPolityk najbardziej przyjazny człowiekowi – Michel NykielNajwiększy sukces polityczny w regionie- Dariusz Lenda Pierwsza dama polityki- Małgorzata Grzybowska  

Plebiscyt organizowany jest  przez Tygodnik 30 minut przy współpracy m.in z naszym portalem. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy
Go to Top