Odnaleźli zaginioną i pijaną nastolatkę

Odnaleźli zaginioną i pijaną nastolatkę

w Region

W lesie koło Kłodzka policjanci odnaleźli 15-letnia dziewczynę, która leżała na ziemi i miała objawy zatrucia alkoholowego.

Młodociana przyjechała do Kłodzka z Dzierżoniowa. O zaginięciu 15-latki oficer dyżurny policji został powiadomiony około godziny 21.30. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Oficer ustalił numer telefonu nieletniej nawiązał z nią kontakt. Dziewczyna była zdezorientowana i nie potrafiła powiedzieć gdzie się znajduje. Dyżurny umiejętnie prowadząc rozmowę z nastolatką, kierował policjantów w miejsce , gdzie powinna przebywać dziewczyna. Po intensywnych poszukiwaniach kłodzcy policjanci znaleźli 15-latke w pobliskim lesie koło Kłodzka. Nietrzeźwa nastolatka leżała na ziemi. Z wstępnych ustaleń wynika, że nieletnia zabłądziła na peryferiach Kłodzka, nie potrafiła jednak powiedzieć po co tutaj przyjechała. Wystraszona i zziębnięta , ale już bezpieczna trafiła pod opiekę swojej matki, która po nią przyjechała z Dzierżoniowa. Obecnie życiu i zdrowiu nieletniej nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Odwiedzili sąsiadów

Delegacja z Gminy Czarny Bór gościła w połowie września w gminie Steimbke

Akcja #sadziMY w Gminie Czarny Bór

Gminne przedszkole „Malafirek” dołączyło do ogólnopolskiej akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top