Odwołali jazdę

Odwołali jazdę

w Kultura

Z powodu niewielkiego zainteresowania przedsprzedażą biletów Świdnicki Ośrodek Kultury zmuszony jest odwołać imprezę Jazda na Bas*n, zaplanowaną na najbliższą sobotę 18 sierpnia.

Na terenie Świdnickiego OSiRu mieli zaprezentować się Polscy oraz zagraniczni wykonawcy z nurtów hip-hop, reggae i elektroniki, którzy z powodzeniem występują na takich renomowanych imprezach jak Ostróda Reggae Festival czy Off Festival w Katowicach. Bilety można zwracać w miejscach zakupu. – A już dziś zapraszamy na inne wydarzenia organizowane przez ŚOK we wrześniu. Już 2 września odbędzie się Turniej streetball – Osiedle Zawiszów, boisko (we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji). Kolejne imprezy, które odbędą się to IX – Shigeto (usa) – Galeria 44 (9 września), Dni Fotografii, Okiem Młodych oraz Festiwal Filmów Dokumentalnych- Final Sacrifice, Momma Knows Best, Collision w Klubie Bolko – zachęcają organizatorzy. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top