Ogólnopolski Turniej Tańca

Ogólnopolski Turniej Tańca

w Aktualności

Zapraszamy Czytelników na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego " Havana Cup ", który odbędzie się w sobotę 11-ego kwietnia w największej sali Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

– Jesteśmy przekonani, że w tak eleganckim i magicznym miejscu tancerze będą się czuli wyjątkowo, zwłaszcza, że malowniczo położony Hotel Gołębiewski jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych miejsc w Polsce. Mamy nadzieję, że tancerze wchodząc na nasz parkiet otuleni magią świateł poczują inny niż dotychczas przypływ energii, by z dumą zaprezentować swój kunszt taneczny. Tancerze będą rywalizować w swoich kategoriach wiekowych i klasach sportowych. Najmłodsi tancerze z kategorii Rekreacja mają 8-9 lat chociaż mogą być wśród nich również młodsi,gdyż zgodnie z przepisami liczy się wiek starszego z partnerów. Oprócz kategorii dziecięcych i młodzieżowych wystartują także dorośli powyżej 15 lat, 16-20 open oraz Kategoria Senior Hobby powyżej 45 roku życia – mówią organizatorzy. Na turnieju będziemy pojawią się zarówno pary rozpoczynające swoją przygodę z tańcem w kategoriach rekreacyjnych H i G , jak również pary klas sportowych E,D,C i B oraz tancerzy najważniejszych klas tanecznych – najwyższej krajowej "A" oraz międzynarodowej "S", których podziwianie jest prawdziwą ucztą dla oczu.

Imprezę wspierają Firmy takie jak Jantar-Med CentrumPielęgnacyjno-Rehabilitacyjne, Drab Instalacje Magdalena Osiewacz-Drab, Kaja Sport, Castorama Oraz Firmy, ktore ufundowaly nagrody rzeczowe dla tancerzy : Lustro Glas Magdalena Cecotka, Marabo, Tango oraz Szmaragd iDiamemt Pana Marcina Malika, jedynego przedstawiciela Marki Ramon Molvizar w Polsce, który sprezentował Eksluzywne perfumy. Bilety wstępu dla publiczności w cenie 30 zł za cały dzień można nabyć w dniu Turnieju lub dwa dni przed w siedzibie Szkoły Tańca Havana w Galerii Victoria w Wałbrzychu . Rezerwacja miejsc przy stolikach ( podczas Gali Wieczornej słodki poczęstunek )możliwa przez dokonanie wpłaty oraz wysłanie potwierdzenia na maila havanacup@o2.pl

Organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Havana Cup " jest Szkoła Tańca Havana. Szczegóły u kierownika turnieju – Dawida Wiśniewskiego 693-665-729.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top