Oni chcą być kimś

Oni chcą być kimś

w Aktualności

Za nami rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu „Być kimś II" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Wałbrzychu. Najlepszą gimnazjalistką okazała się Monika Czerwińska z Zespołu Szkół Fundacji.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad trzystu uczniów w powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego oaz kamiennogórskiego. Uczestnicy musieli wykazać się wszechstronną wiedzą z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych. Najlepsza okazała się Monika Czerwińska z Zespołu Szkół Fundacji w Wałbrzychu – To wielka satysfakcja i radość kiedy ktoś docenia nasze umiejętności. Musieliśmy pokazać, że pamiętamy wszystko, czego uczyliśmy się przez trzy lata w gimnazjum, i że umiemy to zastosować w praktyce – mówi laureatka konkursu. W rankingu placówek Zespół Szkół Fundacji zajął trzecie miejsce. Ewa Piątek, dyrektor placówki, nie kryła zadowolenia – Program naszej szkoły skierowany jest na rozwijanie talentów i zainteresowań każdego ucznia. Mam nadzieję, że Monika będzie rozwijała swoje umiejętności również w liceum. To zwycięstwo jest najlepszą reklamą dla naszej szkoły – podkreśla Ewa Piątek.

Oto zwycięscy tegorocznej edycji konkursu „Być kimś II":1. Monika Czerwińska, ZS Fundacji w Wałbrzychu2. Aleksandra Antoszkiewicz, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałbrzychu3. Joanna Kowalska, Gimnazjum nr 1 w Świdnicy4. Radosław Groński, Gimnazjum w Czarnym Borze5. Agnieszka Kwiecień, Zespół Szkół Muzycznych w Wałbrzychu6. Agata Zatorska, Gimnazjum nr 1 w Świdnicy7. Szymon Litwińczuk, Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach8. Dagmara Grad. Publiczne Gimnazjum nr 9 w Wałbrzychu9. Kacper Rosanowski, Publiczne Gimnazjum nr 11 w Wałbrzychu10. Michał Rzemyszkiewicz, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Wałbrzychu11. Natalia Bujak, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Wałbrzychu12. Marta Dogońska, Zespół Szkół Fundacji w Wałbrzychu

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Budżet uchwalony

Rada Powiatu Wałbrzyskiego uchwaliła budżet na 2023 rok

Zwiedzili Polskę

Kilka istotnych uchwał podjęli radni na ostatniej sesji rady powiatu wałbrzyskiego.
Go to Top