Orzech bliżej kadry Polski

Orzech bliżej kadry Polski

w Sport

Po Michale Bartkowiaku, który regularnie broni biało-czerwonych barw 17-latków, powołanie na konsultację szkoleniową reprezentacji U-21 otrzymał Sławomir Orzech.

Przez dwa dni, we wtorek oraz środę, Sławomir Orzech przebywał w Warszawie, gdzie trenował pod okiem opiekuna reprezentacji U-21, Jacka Zielińskiego. Szkoleniowiec Polaków postanowił tym razem przyjrzeć się graczom zespołów T-mobile Ekstraklasy, ale również I i II ligi. Oczywiście powołanie na konsultację nie oznacza od razu występów w kadrze naszego kraju, ale jest na pewno sporym wyróżnieniem dla młodego zawodnika wałbrzyskiej ekipy, który jeśli zaprezentuje się chociażby tak, jak na co dzień w Górniku, to być może doczeka się również zaproszenia do występu w biało-czerwonej koszulce. Warto przypomnieć, iż Orzech nie jest jedynym, który dostąpił powyższego zaszczytu. Do reprezentacji U-17 regularnie bowiem powoływany jest niezwykle utalentowany Michał Bartkowiak, który jest niemal „żelaznym" punktem ekipy Roberta Wójcika.

Zawodnicy powołani przez trenera Jacka Zielińskiego:Sławomir Orzech (Górnik Wałbrzych), Jakub Mrozik, Artur Pląskowski (Chojniczanka Chojnice), Przemysław Kita (Cracovia), Rafał Kurzawa (Energetyk ROW Rybnik), Marcin Flis (GKS Bełchatów), Rafał Pietrzak, Krzysztof Wołkowicz (GKS Katowice), Julien Tadrowski (Górnik Łęczna), Kamik Curpiak (Górnik Zabrze), Michał Kopczyński (Legia Warszawa), Paweł Wolski (Legionovia Legionowo), Amadeusz Skrzyniarz (MKS Kluczbork), Andrzej Sobieszczyk (Puszcza Niepołomice), Konrad Wrzesiński (Motor Lublin), Robert Pisarczuk (Olimpia Grudziądz), Jacek Kozaczyński (Pogoń Siedlce), Bartosz Nowak (Polonia Bytom), Dominik Kun (Stomil Olsztyn), Błażej Nowak (Warta Poznań), Jacek Góralski, Fabian Hiszpański (Wisław Płock), Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Go to Top